Whirlpool

Whirlpool W Collection vestavné chladničky

Užijte si dokonalý klid díky nejtišší Total No Frost vestavné chladničce
na trhu*

Dnes, více než kdy jindy, trávíme čas v našich domovech a věnujeme se činnostem, na kterých nám opravdu záleží. S tím souvisí i naše potřeba rovnováhy a pohody, kde právě ticho hraje důležitou roli jako klíč k relaxaci a k soustředění.
Nová chladnička W Collection pomáhá naši potřebu klidu naplnit. Jedná se o nejtišší Total No Frost vestavnou chladničku na trhu*, která nám přináší možnost přiblížit se životu bez zbytečných starostí.
Pokročilá Technologie ZenInverter zajišťuje absolutně tichý chod spotřebiče po celý den, zatímco exkluzivní Technologie 6. SMYSL zaručuje optimální prostředí pro uchovávání potravin. Beznámrazový systém Total No Frost zabraňuje tvorbě námrazy i kondenzaci vody a díky tomu není nikdy třeba ruční odmrazování. S pomocí těchto technologií jsou vždy zaručeny ty nejlepší podmínky pro skladování vašich potravin.

*V kategorii vestavných chladniček s mrazničkou dole. Test byl proveden na základě porovnání s údaji hlučnosti modelů konkurenčních značek. Listopad 2020.

Technologie ZenInverter

Extrémně efektivní, neuvěřitelně tichá. Ticho a klid v domácnosti hraje důležitou roli v naší celkové pohodě.

Nové chladničky W Collection Total No Frost jsou vybaveny Technologií ZenInverter, která maximalizuje
účinnost a minimalizuje hlučnost. Tento invertorový kompresor pracuje při nízké rychlosti s velmi malou hladinou
hlučnosti: díky 32 dB je právě tato chladnička nejtišší Total No Frost vestavnou chladničkou na trhu.*

Pokročilá Technologie ZenInverter nejen snižuje hlučnost, ale také eliminuje kolísání teploty, což pomáhá udržovat ideální podmínky pro skladování potravin při současném snižování spotřeby energie. Navíc na tento kompresor poskytujeme zdarma (po registraci) záruku 15 let.

*V kategorii vestavných chladniček s mrazničkou dole. Test byl proveden na základě porovnání s údaji hlučnosti modelů konkurenčních značek. Listopad 2020.

Žádné starosti při organizaci vašeho jídla v chladničce.

Prostor hraje důležitou roli při uchovávání a organizaci potravin. Nová chladnička W Collection Total No Frost přináší o 10 % prostoru navíc*, čímž nejen splní, ale i překoná vaše očekávání.
Pokud jde o skladování drobných potravin nebo o objemné suroviny, prostor sám o sobě nemusí stačit. Proto každý model nové chladničky nabízí speciální SpaceManagement Suite: sadu designových a funkčních řešení, která využívají prostor na maximum, což umožňuje maximální flexibilitu a minimální úsilí pro ideální a přehledné skladování potravin.

*u modelů o výšce 193 cm

Ideální podmínky pro vaše potraviny

Technologie 6. SMYSL společně s Technologií TotalNo Frost zajišťují ideální podmínky pro skladování všech potravin. Kovový MultiFlow panel v kombinaci s kompresorem rovnoměrně distribuují chladný vzduch uvnitř chladničky. Specifické zásuvky se speciálními podložkami nabízí prostor pro uložení delikátních surovin přesně dle jejich potřeb a vlastností. Kombinace těchto funkcí a možností pomáhá vytvářet ideální prostor pro dlouhodobé uchovávání různých druhů surovin v jejich nejlepší kvalitě.

Technologie 6. SMYSL

Intuitivní technologie, která udržuje teplotu na správné úrovni pro zachování optimálních podmínek skladování potravin.

Total No Frost s kovovým MultiFlow panelem

Intuitivní technologie, která udržuje teplotu na správné úrovni pro zachování optimálních podmínek skladování potravin.

Deli box

Speciální prostor pro skladování nejdelikátnějších potravin odděleně s cílem uchování jejich přirozené chuti a vůně.

Multi Fresh box

Zásuvka s variabilním využitím pro různé druhy potravin. Její nastavení změníte pouhým otočením knoflíku. Vybírat můžete ze tří možností s rozdílnou potřebou teploty skladování: ryby a maso (1-2 °C), ovoce a zelenina (3-4 °C) nebo mléčné výrobky (2 °C a více).

Fresh box+

Až 15 dní* čerstvé ovoce a zelenina. Tato zásuvka umožňuje pomocí integrovaného otočného knoflíku zvolit ideální úroveň vlhkosti pro optimální skladování ovoce a zeleniny.

*Na základě úbytku hmotnosti a vizuální kvality běžného ovoce a zeleniny. Interní testování.

Fresh pad

Fresh pad je odnímatelná podložka, kterou lze umístit do zásuvky Fresh Box+. Díky povrchu Microban Silver Shield® je schopna snížit množství bakterií až o 99,9 %*, udržovat zdravější a hygieničtější prostředí pro čerstvé suroviny a zlepšit podmínky pro jejich skladování.

Fast freeze pad

Zmrazte před dlouhodobým uložením své potraviny na hliníkové podložce umístěné v mrazničce, čímž zabráníte slepení jednotlivých surovin k sobě a zachováte jejich vlastní strukturu až o 55% vyšší kvalitě oproti klasickému postupu mrazení. zároveň tato možnost zkracuje dobu zmrazení až o 30%** a udržuje nutriční hodnotu vašich potravin.

*Nezávislé testování IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, UK) při použití ISO 22196.
** Interní testování zmrazením v plastovém sáčku v zásuvce se snadným přístupem bez hliníkové podložky vs. zmrazování v zásuvce se snadným přístupem s hliníkovou podložkou bez plastového sáčku.

Napsat komentář