Whirlpool

W Collection – Inteligentní vaření s technologií 6. smysl

whirlpool wcollection

Mistrovské dílo designérů

Uvědomujeme si, jak důležitá je řemeslná kvalita a preciznost zpracování každého detailu. Nadčasovost designu W Collection zapadne do kuchyně v každém stylu a společně vytvoří harmonický celek. Lesklé povrchy byly pečlivě vyrobeny z materiálů usnadňujících čištění, aby se všudypřítomné otisky a šmouhy staly minulostí. Každý detail byl navržen pro vaše potěšení a co nejpříjemnější používání spotřebičů Whirlpool, ať už se jedná o platinově chromované logo nebo tónované sklo či rafinovaný kovový proužek po celé šířce spotřebiče.

W11

Řada W11 byla navržena v nadčasovém minimalistickém designu. Propojení skla a jednoduchých linií dávají vzniknout mimořádně elegantnímu a jedinečnému vzhledu kuchyní prémiové kvality. Inovativní senzory a funkce mění složité programy na jednoduché a ve spojení s vysokým výkonem vám pomůžou krok za krokem dosáhnout dokonalých výsledků při každém vaření. Lineární přesnost dává vzniknou dokonale sladěnému vzhledu všech vestavěných spotřebičů nové řady W11.

W9

Vestavné spotřebiče řady W9 Collection jsou kombinací minimalistického designu a pokročilých technologií. Všechny spotřebiče řady W9 disponují intuitivními funkcemi pro snadné používání a zaujmou i charakteristickým provedením. Výsledkem je designová harmonie v exkluzivní elegantní podobě. Kouřové sklo v kombinaci s nerezem tvoří ideální avantgardní řešení pro současné kuchyně.

W7

Designová řada W7 představuje moderní provedení vestavných spotřebičů s čistými liniemi v kombinaci s leštěnou ocelí a sklem. V jednoduchosti je krása. Černé sklo a nerezová ocel. Kombinace, která tvoří ideální avantgardní řešení každé kuchyně. Všechny spotřebiče řady W7 disponují intuitivními funkcemi pro snadné používání a zaujmou i charakteristickým provedením. Výsledkem je designová harmonie v exkluzivní elegantní podobě.