Haier

Vestavné spotřebiče Haier řady Series 6

Artificial intelligence inside™

Vestavné spotřebiče Haier řady Series 6 protkané umělou inteligencí vás přenesou od vaření k zážitku. Nová řada kuchyňských spotřebičů navržená na míru těm nejvyšším uživatelským potřebám vás bude doprovázet ve vašem každodenním životě, ať je jakýkoliv.

Chytré vaření s aplikací hOn

Mobilní aplikace hOn je jedinečnou digitální platformou, která vám umožní ovládat, spravovat a zkrátka vytěžit maximum z vašich chytrých spotřebičů Haier. Interaktivní, personalizovaná, a především chytrá aplikace bude po vašem boku fungovat jako váš vlastní osobní asistent. Aplikace hOn vás při práci v kuchyni vždy povzbudí k lepším výkonům i díky tomu, že dokáže předvídat každou vaši potřebu. Přenese vás tak jednoduše od vaření k opravdovému zážitku.

Nejlepší návody na vaření od společnosti Haier

Příprava skutečně vynikajících jídel nebyla nikdy tak snadná jako nyní, a to vše díky chytré aplikaci hOn. Vyberte si recept, připravte si ingredience a se zbytkem vám pomůže váš osobní asistent. Vestavné trouby Haier obsahují více než 300 receptů a videoreceptů, a to jak v aplikaci hOn, tak i přímo v uživatelském rozhraní ovládacích panelů (I-Touch, I-Message, I-Message Steam a Chef@Home). Naše indukční varné desky rovněž nabídnou uživatelům více než 100 receptů a 30 speciálních režimů pro různá jídla.

Series 6: prémiové vybavení vaší kuchyně

Řada vestavných spotřebičů Haier Series 6 vám nabídne vedle sjednoceného designového vzhledu, který se vyznačuje tou nejvyšší úrovní řemeslného zpracování, i technologicky inovativní řešení usnadňující všechny vaše kuchyňské činnosti díky technologii umělé inteligence Artificial Intelligence Inside™. Ať hledáte vestavnou lednici, myčku nádobí nebo dokonce kompaktní mikrovlnnou troubu, Haier vám nabídne ten pravý spotřebič, který vás plně podpoří při vaření, a navíc stylově doplní interiér vaší domácnosti. Prozkoumejte kuchyň, která vás přenese od vaření k zážitku.

Vestavné trouby

Chytré vestavné trouby z kolekce Series 6 jsou vybaveny technologií umělé inteligence Artificial Intelligence Inside™, rozšířenými funkcemi v aplikaci hOn a intuitivním uživatelským rozhraním pro ten nejlepší zážitek z vaření: Chef@Home, I-Touch, I-Message, I-Message Steam a I-Turn.

Kompaktní a mikrovlnné trouby

Naše kompaktní a mikrovlnné trouby jsou vybaveny nejnovější inovativní technologií, která vám pomůže s osvojením profesionálních kuchařských technik v pohodlí vlastního domova, aniž byste museli slevit z elegantního a minimalistického designu dodávající kuchyni konzistentní vzhled.

Plynové a indukční varné desky

Naše indukční varné desky byly navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout profesionálních gurmánských výsledků ve vaší vlastní kuchyni. Elegantní design v kombinaci s pokročilou technologií a aplikací hOn zajistí, že pokaždé dosáhnete fantastických výsledků

Digestoře

Naše digestoře I-Link s technologií umělé inteligence Artificial intelligence Inside™ automaticky vyhodnocují kvalitu vzduchu. Díky propojení s chytrou aplikací hOn můžete digestoře ovládat vzdáleně, a dýchat tak ve své kuchyni vždy čistý vzduch.

Vestavné lednice

Zachovejte chuť potravin co nejdéle to jen jde díky naší kompletní řadě vestavných lednic elegantního a prémiového designu. Vestavné lednice Haier jsou vybaveny nejlepšími konzervačními technologiemi, přičemž jsou také plně propojeny a podporovány technologií umělé inteligence Artificial Intelligence Inside™.

Vestavné myčky nádobí

Naše inovativní vestavné myčky nádobí vám nabídnou pokročilé technologické funkce a prvotřídní povrchovou úpravu pro to nejlepší řešení šité na míru vaší domácí kuchyně.

Napsat komentář