rajsetu elektro urbanek logo

Máme rádi, co děláme

Věnujeme velkou pozornost naší práci, aby bylo co nejvíce spokojených zákazníků.

Nejsme obyčejné elektro

Jsme pomocník při plnění vašich snů o bydlení.

 

Erik Baumann

Obchodní specialista

Specialista prodeje, který vám dle potřeby sestaví set spoptřebičů přímo na míru a samozřejmě také poradí při výběru nových spotřebičů.

JEDNODUCHÝ, PŘEHLEDNÝ A INTUITIVNÍ DESIGN

Pár slov o našem eshopu

Elektronický obchod RájSetů.cz vznikl jako řešení pro narůstající poptávku po vestavných spotřebičích a profesionálně vytvořených setech domacích spotřebičů. Náš eshop spadá pod mateřský eshop elektrourbanek.cz provozujcící firmou Elektro Urbánek s.r.o.

Na našem eshopu elektrourbanek.cz naleznete široký sortiment produktů. Protože víme, že vybavování nové nebo stávající domácnosti může být stresující, snažíme se svým zákazníkům nákup nových spotřebičů co nejvíce usnadnit a zpříjemnit. To je hlavní důvod, proč vznikl právě tento elektronický obchod RájSetů.cz, kde se snažíme o co největší přehlednost, jednoduchost a rychlost vyřízení vašich požadavků.

Snažíme se Vám vyjít vstříc

3 hlavní důvody, proč to spolu zvládneme

Ať už máte dokonalý přehled o tom, jaké spotřebiče potřebujete, nebo tápete ve výběru a potřebujete pomoci, jsme Vám k dispozici. Spolu to zvládneme.

1.

Naše práce

Dáme k dispozici naše know-how a najdeme pro vás ty správné spotřebiče. Vy tak můžete hodit starosti za hlavu a nechat práci s výběrem na nás.

2.

Možnost uskladění a dopravy

Vybrané spotřebiče budou v bezpečí našeho skladu. Vy se ji tak u nás můžete vyzvednou, až bude potřeba, nebo si stačí vybrat jednu z našich smluvních přepravních společností a spotřebiče si nechat dovést. Samozřejmostí je i prémiová doprava, kde není problém ani výnos do patra.

3.

Lepší cena

Do individuálních nabídek vybíráme spotřebiče dle vašich požadavků a parametrů. Výběr ale také ovlivňují naše dlouhodobé zkušenosti, takže můžete mít jistotu, že jste v dobrých rukou. Samozřejmostí je pro Vás i co nejnižší individuální cena - která samozřejmě nejde na úkor kvality.

Pro spokojenost našich zákazníků děláme maximu. Preferujeme osobní přístup, kvalitní zboží a dostupnou cenu

2011
Rok založení
1184
Spokojených zákazníků | Heureka
932
Spokojených zákazníků | Zboží.cz
2
Prodejny
2
Elektronické obchody
2100
Počet produktů

Rajsetu.cz  je internetový obchod provozovaný firmou Elektro Urbánek s.r.o., Zábřeh na Moravě / IČO: 26821168, DIČ: CZ26821168. V tomto eshopu naleznete výběr produktů z domácí elektroniky. Specializujeme se na prodej velké bílé techniky (pračky, lednice, sporáky, myčky atd.) a to především značek WHIRLPOOL, BEKO, SAMSUNG, LG, MORA, LIEBHERR a jiné.

V našem showroomu na adrese nám. Osvobození 249/12, Zábřeh máme vystaveno ke 100 modelům velké bílé techniky.  V této prodejně se také zabýváme prodejem vestavných spotřebičů (trouby, mikrovlnné trouby, varné desky, myčky, atd…) a jejich sestavováním na míru za výhodné ceny. Vystaveno máme k 50ti různých modelů vestavných spotřebičů.

SLUŽBU SESTAVENÍ KUCHYŇSKÉHO SETU NA MÍRU JE MOŽNO VYUŽÍT I NA NAŠEM E-SHOPU.

Stačí nás navštívit, kontaktovat nebo využít našeho eshopu – kde dle vašich požadavků a přání sestavíme ideální set spotřebičů. Rádi vám poradíme případně pomůžeme s výběrem. Ceny jsou v případě sestavení setu řešeny individuálně.

Elektro Urbánek s.r.o. vlastní maloobchodní kamennou prodejnu s více jak 20-ti letou tradicí. Od začátku se snažíme prodávat kvalitní elektrospotřebiče se zajištěným servisem a dopravou k zákazníkovi.