Beko

Jsou dvě cesty, jak být v suchu: sušák nebo sušička

Beko

Jak můžou vypadat běžné situace se sušákem a jak se změní se sušičkou Beko?

SE SUŠÁKEM:

 1. Kopce prádla po dovolené. Dovolená, konečně čas, kdy můžete odpočívat od každodenního stereotypu. Jak potom ale bolí návrat, když vás čeká praní plných kufrů špinavého prádla! Člověk, aby si bral den dovolené navíc, aby zvládl maraton věšení a únavného žehlení.
 2. Prádlo je načichlé. Pochvala za výbornou večeři vždy potěší. Asi i proto máte její chuť stále na patře a zdá se vám, že libá vůně vás doprovází na každém kroku. Ale ona doopravdy doprovází, ale bohužel na košili, která se jí včera účastnila na sušáku také.
 3. Děti, to je praní každý den. Děti jsou radost, která nám ale dává občas pěkně zabrat. Do každé hry, zábavy i jídla jdou po hlavě a někdy až doslova. Není divu, že pak člověk neví, jestli dřív věšet prádlo, dávat špinavé do pračky, nebo žehlit to suché.
 4. Plné chlupů a alergenů. Mít čtyřnohého mazlíčka je radost, která ale znamená chlupy úplně všude. A to nejen po výletu pod sušákem plným prádla nebo nadšeném přivítání, když jste zrovna v tmavém svetru.
 5. Překážející sušák. Chcete se dostat na poličku pro knížku, je tam sušák. Chcete otevřít okno, je tam sušák. Chcete uklidit, zase vadí sušák. Není divu. Minimálně dva metry na délku a metr na šířku prostě vadí všude.
 6. Špinavé prádlo po táboře. To, s jakým nadšením se děti vrhají do všech táborových her a pomáhají babičce se zavařováním, pak často vidíme na jejich oblečení. Nás, rodiče, pak čeká suvenýr v podobě kufru plného zabláceného oblečení a podle barev trička poznáme, kolik ovoce se tentokrát urodilo. Chvíli odpočinku tak vystřídá víkend strávený věšením a žehlením.
 7. Dlouhé schnutí prádla. Je krásné slunné ráno a přes to přijdete večer zmoklí, protože kdo by si při modré obloze bral deštník. A zrovna to schytala košile, která vás měl doprovázet i dnes na večeři.

SE SUŠIČKOU BEKO:

 1. Prádlo po dovolené bez práce. Zkuste si představit, že se vrátíte z dovolené a nemusíte prádlo řešit. Se sušičkou Beko jen vložíte vyprané prádlo so sušičky, zmáčknete knoflík a už za 1:25 může jít prádlo rovnou do skříně. A bez žehlení.
 2. Voňavé, i když vaříte. Nejen, že prádlo na sušáku pomaleji schne, ale také chytá veškeré pachy z okolí. Výsledek má tak k voňavému prádlu daleko. Se sušičkou Beko ale můžete prát, i když je v plánu kulinářský večer. Z mokrého prádla pak máte rovnou suché prádlo, nadýchané a voňavé.
 3. Rodinný pomocník. Se sušičkou Beko budete mít hned o několik starostí méně, protože výrazně urychlí praní prádla, které je zejména s malými dětmi na denním programu. Z 24 hodinového sušení na věšáku totiž udělá 2 hodiny a bez věšení a žehlení.
 4. Čisté prádlo bez alergenů. Chlupy z domácích mazlíčků často neodstraní ani pračka. Sušička Beko prádlo nejen vysuší, ale také z něj odstraní veškeré chlupy i další alergeny jako jsou pyly a prach, které se na prádlo chytají při sušení. Je proto ideálním způsobem, jak na čisté prádlo pro alergiky i majitele čtyřnohých kamarádů.
 5. Sušičku dáte kamkoliv. Oproti sušáku zabírá sušička Beko prostor jen 60 x 60 cm a nebo dokonce žádný, když jí umístíte na pračku. Pro její provoz vám stačí jen zásuvka, protože připojení na odpad není nutností. A pokud by vám vadil směr otevírání dvířek, tak i ten se dá otočit.
 6. Vše suché, včetně bot. Neděste se kopců prádla, ani mokrých bot. Sušička Beko vás ušetří věšení a čekání, než bude prádlo suché a volný sušák na další várku. Díky držáku na boty také usuší mokré tenisky, které tak budou připraveny na další dobrodružství.
 7. V suchu během chvilky. Se sušičkou Beko jste v suchu během chvilky. Na rozdíl od krátkých programů jiných sušiček dbá na energetickou spotřebu i při kratších programech. Ne nadarmo jsou sušičky Beko nejprodávanějšími sušičkami v deštivé Anglii.